Bericht van de kerkrentmeesters

Omdat onze huidige secretaris heeft aangegeven te willen stoppen met haar werkzaamheden zijn wij op zoek naar iemand die als ouderling-kerkrentmeester deze taak wil overnemen. Bent u lid van de Hervormde Gemeente Dalen en betrokken bij uw kerk, dan is dit misschien het moment deze betrokkenheid om te zetten in daden. Een ouderling-kerkrentmeester heeft een verantwoordelijke taak: financiën, beheer, veiligheidsbeleid, archief, personeelsbeleid, geldwerving en Kerkbalans… Voor deze veelomvattende taak zijn wij opzoek naar iemand die hiervoor de secretariële werkzaamheden wil/kan verrichten. Dan mag een man of een vrouw zijn. Een ouderling-kerkrentmeester is zowel lid van de kerkenraad, als van het college van kerkrentmeesters. Het college beheert de financiën en gebouwen van de gemeente.

Mocht u geïnteresseerd zijn en meer willen weten over deze functie dan kunt u contact opnemen met Geertje Goelema-Koelman, telefoon: 0524-550556. Het zou mooi zijn dat er zoveel mensen reageren dat wij ook andere openstaande vacatures kunnen invullen.

Alleen samen kunnen we onze gemeente in stand houden.