De voorganger van vanochtend is Ds. Den Braanker en de organist is Dre Kruizinga.

De collecte tijdens de dienst is voor hulp aan Ethiopië en de uitgangscollecte is voor de instandhouding van de Eredienst hier in Dalen.

Volgende week zondag 24-2 is er om 10.00 uur weer dienst.  De voorganger zal dan zijn Ds. Den Arend uit Exloo.


Lied van de maand

Voor de dienst zingen we het lied van de maand.  Voor de maand februari is dit lied 519.


Kinderoppas

Voor de jongste kinderen is er tijdens de zondagsschool kinderoppas in de Weme. Voor vragen kunt u contact opnemen met Patrick Rodermond via het <contactmenu> op onze kerkwebsite. Volgende week zondag 24 februari is er weer kinderopvang.


Groet van de Gemeente:

De bloemen van de vorige week zijn gegaan naar: Mevr. Gossen in de Schutse en een rouwkaart is gezonden naar: Fam. Schorer in IJhorst i.v.m. het overlijden van Ds. Schorer.


Christelijk Groot Gemengd Koor Muntendam/Stadskanaal

Zondag 17 maart werken het Christelijk Groot Gemengd Koor Muntendam Stadskanaal, Sopraan Judith Sportel en pianist Yimco Zijlstra mee aan de dienst. Het koor staat onder leiding van dirigent Johan Pots en zal worden begeleid door organist Ronald IJmker. De dienst begint om 10.00 uur en  voorganger is Ds. Peter Den Braanker.


Kaartverkoop:

Na de dienst is er weer kaartverkoop achter in de kerk.


Doppen sparen:

Wist U dat plastic doppen geld waard zijn?  Althans, wel voor KNGF Geleidehonden. Per kilo ontvangt KNGF Geleidehonden een vergoeding. Dus gooi de dopjes van frisdrank en melkpakken niet weg, maar lever ze in. Er staat een mand voorin de kerk.  U steunt niet alleen de opleiding van de geleidehonden, maar spaart ook nog eens het milieu.  Inmiddels hebben alle doppen samen al duizenden euro’s opgeleverd.  Totaal bij elkaar gespaard: €40.000 (t/m december 2018)

*Meer nieuws over deze doppenactie op onze Laatste Nieuwspagina: <doppen>


Agenda

24-2-2019   10.00 Eredienst.

Ds. Den Arend Exloo


3-3-2019   10.00 uur Eredienst

Ds. Den Braanker


10-3-2019   10.00 uur Eredienst

Eerste zondag 40dagentijd

Ds. Den Braanker


16-3-2019  9.30 tot 11.30 uur

Inzameling goederen in de Weme, t.b.v. de bazaar


17-3-2019   10.00 uur Eredienst

Tweede zondag 40dagentijd

Ds. Den Braanker m.m.v. Christelijk Groot Gemengd Koor Muntendam Stadskanaal


24-3-2019   10.00 uur Eredienst

Derde zondag 40dagentijd

Ds. Veltman Almeloo


31-3-2019   10.00 uur Eredienst

Vierde zondag 40dagentijd

Ds. Den Braanker